Sportovní aktivity

Pro venkovní aktivity jsou mimo jiné připraveny 3 tenisové kurty s celoročním provozem, hřiště pro malou kopanou, tělocvična a téměř 4 km dlouhá stezka určena pro cyklistiku i inline bruslení. Multifunkční areál nabízí sportovní vyžití pro celou rodinu.

 
 
 
 
 
 
1
1

Tenisová hala

V areálu Golf & Spa Resortu Kunětická Hora jsou v celoročním provozu 3 tenisové kurty v unikátní hale s pevnou konstrukcí s neuvěřitelnou výškou 12,5 m a 6 m na bocích pro pohodlnou hru.V létě jsou odstraněny boční stěny pro dobré odvětrání a zůstává tak střecha poskytující příjemný stín během nejteplejších měsíců. Na bocích zůstává pouze síťovina, která zachytává míčky a zároveň plní funkci moskytiéry.V zimní sezoně se o teplo starají výkonné stropní plynové vrhače tepla.

Středně rychlý až rychlý povrch kurtů COURTSOL KOMFORT je tvořen kombinací 4 mm silné gumové podložky, 2 vnitřních flexibilních nátěrů a vrchním nátěrem, který je odolný proti opotřebení. Konečný vrchní nátěr poskytuje hráčům optimální pohybový komfort a tlumení nárazů. Tato vlastnost povrchu výrazně snižuje svalovou námahu a únavu hráčů.

O provoz těchto kurtů se stará TENIS – CENTRUM DTJ HRADEC KRÁLOVÉ. Podrobný ceník a fotogalerii naleznete na jejich stránkách.

Rezervace kurtů

Hřiště pro malou kopanou

Součástí resortu je i venkovní hřiště pro malou kopanou s umělým trávníkem třetí generace o rozměrech 20 x 40 metrů. Hřiště je k dispozici jak návštěvníkům hotelu či restaurace, tak i dalším příznivcům venkovních aktivit (v tomto případě malé kopané), kteří si ho mohou pronajmout. V případě zájmu je možné si hřiště pronajmout i pro různé firemní akce. Hřiště pro malou kopanou není uměle osvětleno.

Umělý trávník třetí generace

Tráva je velmi pevná, odolná a vypadá jako přírodní trávník. Kvalitní umělý povrch zajišťuje přirozené chování míče.

Cena za pronájem hřiště

Hřiště pro malou kopanou je možné si pronajmout dle aktuální hodinové sazby, která činí 300 Kč. Rezervaci hřiště je možné provést na telefonních číslech +420 464 622 211-2 nebo e-mailem na recepci.

Rezervace hřiště

In-line stezka

Podél celého areálu Golf & Spa Resortu Kunětická Hora vede v příjemném přírodním prostředí mezi stromy a golfovým hřištěm 4 km dlouhá asfaltová in-line trasa, která slouží nejen bruslařům (stezka pro bruslaře) a cyklistům (cyklotrasa), ale také pěším pro sportování i aktivní odpočinek. In-line stezka je volně přístupná veřejnosti bez vstupních poplatků. Využití stezky pro bruslaře resp. cyklotrasy není časově omezeno.

V místech, kde in-line trasa blíže přiléhá golfovému hřišti, máte jedinečnou možnost sledovat probíhající golfové turnaje. Pro návštěvníky je dále připraven Cedrus Restaurant včetně venkovní terasy, kde je možné se jen lehce občerstvit nebo si dát vydatný oběd.

Jediné, o co vás návštěvníky prosíme je, abyste respektovali golfisty a nebyli hluční.

Fitness

Posilovna Golf & Fitness se nachází v přízemí resortu a nabízí plochu 180m čtverečných vybavenou dle moderních standardů.

Otevírací doba 7:00–23:00
Klíč od posilovny je k dispozici na hotelové recepci.

Vstupné: časově neomezeno / celý den
Základní vstupné: 100 Kč
Vstupné pro členy GCKH: 50 Kč
Hoteloví hosté má vstup zdarma.

Vybavení

  • pogumované činky v rozsahu 2,5–30 kg
  • multifunkční posilovací věž s benchpressem, hrazdami a kladkou
  • moderní běhací pás
  • dva rotopedy
  • zóna pro bojové sporty (2x boxovací pytel, trenažér na háky, plochu s tatami)
  • reproduktor na hudbu
  • kožené masážní křeslo

Děti do 15 let mohou využívat posilovnu pouze v doprovodu rodičů. Vstupem do posilovny souhlasíte s návštěvním řádem vyvěšeným v posilovně. Vstup pouze v čisté sálové obuvi. Po cvičení můžete využít sprchy v šatnách na stejném patře.