1
1

Cedrus Restaurant

Otevírací doba 7:30 – 22:00 ( Kuchyně 7:30 – 21:00)
Snídaně: 7:30 – 10:00

Cedrus Restaurant je příjemným místem k posezení u krbu, s maximální kapacitou 100 míst. V letních měsících je hostům k dispozici také částečně krytá venkovní terasa s kapacitou 80 osob. Zde je umístěn gril a také pizza pec. Nádherný výhled na golfové hřiště ocení nejen golfoví hráči.

Nabídka jídel tuzemské i zahraniční kuchyně

Nabídku jídel tuzemské i zahraniční kuchyně si můžete vychutnat ve všech prostorách Cedrus Restaurace  vč. venkovní terasy. Díky variabilitě provozu (vnitřní a venkovní část) je restaurace vhodná pro pořádání firemních akcí, banketů, svateb a dalších společenských akcí.

V restauraci klademe velký důraz na kvalitu a profesionální přístup. Při přípravě pokrmů používáme čerstvé kvalitní suroviny a nejnovější technologie. Samozřejmostí je dodržování veškerých hygienických norem a systému HACCP.

Široká nabídka vín, alkoholu a doutníků
V naší restauraci naleznete širokou nabídku kvalitních vín jak z Čech tak i ze světa.
K vybrání je také z velkého množství šumivých vín a to jak prosecco, tak Champagne, cremant a cava.

Naše portfolio alkoholu čítá na 40 druhů rumu, kvalitní whisk(e)y, moderní giny a velký výběr pálenek.

Posezení na terase si také můžete zpříjemnit doutníkem z naší nabídky. V humidoru naleznete doutníky z Kuby, Nicaragui a Dominikánské republiky.

Rezervace míst v restauraci

Pro rezervace míst prosím, kontaktujte na tel. čísle +420 464 622 233 nebo prostřednictvím e-mailu. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se do naší restaurace budete rádi vracet a využijete i našich ubytovacích služeb v Hotelu Kunětická Hora.