Cedrus Restaurant

Cedrus restaurant nabízí pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Užijte si posezení u krbu, v letních měsících pak tarsu s výhledem na golfové hřiště.

Cedrus Restaurant

 je příjemným místem k posezení u krbu, s maximální kapacitou 100 míst. V letních měsících je hostům k dispozici také částečně krytá venkovní terasa s kapacitou 80 osob. Zde je umístěn gril a také pizza pec. Nádherný výhled na golfové hřiště ocení nejen golfoví hráči.

Otevírací doba: 7:30 – 22:00 ( Kuchyně 7:30 – 21:00 h.)
Snídaně: 7:30 – 10:00 hod.
Rezervace: tel. +420 464 622 233 nebo e-mailem

Tuzemská i mezinárodní kuchyně

Nabídku jídel tuzemské i zahraniční kuchyně si můžete vychutnat ve všech prostorách Cedrus Restaurace vč. venkovní terasy. Díky variabilitě provozu (vnitřní a venkovní část) je restaurace vhodná pro pořádání firemních akcí, banketů, svateb a dalších společenských akcí.
V restauraci klademe velký důraz na kvalitu a profesionální přístup. Při přípravě pokrmů používáme čerstvé kvalitní suroviny a nejnovější technologie. Samozřejmostí je dodržování veškerých hygienických norem a systému HACCP.

Široká nabídka vín, alkoholu a doutníků

V naší restauraci naleznete širokou nabídku kvalitních vín jak z Čech tak i ze světa. K vybrání je také z velkého množství šumivých vín a to jak prosecco, tak Champagne, cremant a cava. Naše portfolio alkoholu čítá na 40 druhů rumu, kvalitní whisk(e)y, moderní giny a velký výběr pálenek. Posezení na terase si také můžete zpříjemnit doutníkem. V humidoru naleznete doutníky z Kuby, Nicaragui a Dominikánské republiky.

cs_CZCZ