1
1

Cedrus Restaurant

Cedrus Restaurant je příjemným místem k posezení u krbu, s maximální kapacitou 100 míst. V letních měsících je hostům k dispozici také částečně krytá venkovní terasa s kapacitou 80 osob.  Zde je umístěn gril a také pizza pec. Nádherný výhled na golfové hřiště ocení nejen golfoví hráči.

Nabídka jídel tuzemské i zahraniční kuchyně

Nabídku jídel tuzemské i zahraniční kuchyně si můžete vychutnat ve všech prostorách Restaurace Kunětická Hora vč. venkovní terasy. Díky variabilitě provozu (vnitřní a venkovní část) je restaurace vhodná pro pořádání firemních akcí, banketů, svateb a dalších společenských akcí.

V restauraci klademe velký důraz na kvalitu a profesionální přístup. Při přípravě pokrmů používáme čerstvé kvalitní suroviny a nejnovější technologie. Samozřejmostí je dodržování veškerých hygienických norem a systému HACCP.

Rezervace míst v restauraci

Pro rezervace míst v Restauraci Kunětická Hora nás, prosím, kontaktujte na tel. čísle +420 464 622 233 nebo prostřednictvím e-mailu. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se do naší restaurace budete rádi vracet a využijete i našich ubytovacích služeb v Hotelu Kunětická Hora.