1
1

Kongresové centrum Kunětická Hora

Kongresové centrum Kunětická Hora nabízí kongresové prostory, které je možné využít pro celou řadu příležitostí a to jak v soukromém, tak i firemním sektoru. Kongresové centrum je ideálním místem vhodným pro pořádání seminářů, školení zaměstnanců, pracovní porady, firemní mítinky a další firemní akce. Kongresové prostory byly navrženy, aby poskytovaly co nejkomfortnější zázemí pro Vaše firemní či společenské akce.

Kongresový sál

Kongresové centrum Kunětická Hora má k dispozici 2 kongresové sály, VIP salonek a 3 menší uzavřené salonky, každý s kapacitou cca 20 osob. Velký konferenční sál s kapacitou až 250 osob Vám nabízí kompletní technické (plátno, dataprojektor a ozvučení) a gastronomické vybavení. Součástí velkého konferenčního sálu je vstupní hala, kde naleznete šatnu a foyer pro konání přestávek a možnost občerstvení.

Malý konferenční sál je určený až pro 60 osob a je vhodný např. pro soukromé konference, firemní mítinky či bankety. VIP salónek umožňuje individuální uspořádání akcí pro 20 – 30 osob. Nabízí tak ideální řešení jednací místnosti či prostoru pro Vaši soukromou či firemní akci.

Kongresová turistika (firemní akce, školení zaměstnanců, semináře)

Kongresová turistika je ideální formou, jak získat cenné kontakty na obchodní partnery či odborníky z Vašeho oboru. Samozřejmostí je rovněž fakt, že díky kongresové turistice můžete získat nové klienty, kteří využijí Vašich služeb. Důležitými body kongresové turistiky jsou zejména vhodný hotel, doprovodný program, kongresové prostory a precizní příprava. Toto vše nabízí kongresové centrum Kunětická Hora.

Kongresové prostory pro soukromé využití (večírky, svatby, plesy)

Kongresové prostory nejsou nutně určeny pouze pro firemní akce či firemní večírky. Své využití mají kongresové prostory i v soukromém sektoru. Kongresové sály jsou vhodné např. pro svatby, soukromé večírky, plesy či rodinné oslavy.