KARIÉRA

Do našeho týmu hledáme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na tyto pozice:

číšník/servírka
kuchař/kuchařka

  • požadujeme vzdělání a praxi v oboru
  • nabízíme dobré platové ohodnocení
  • nástup možný ihned
  • kontakt: 606 638 046 nebo e-mail event@grkh.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

PROSHOP – CityGolf

Partnerství mezi CityGolf obchody a Golf & Spa resortem Kunětická hora vzniklo v roce 2012 s hlavním cílem vytvořit příjemný prostor s kvalitní nabídkou golfového vybavení, golfové obuvi, golfového oblečení a golfového příslušenství.

S každou další sezónou se v obchodě snažíme více přibližovat nabídkou hráčům navštěvujícím náš oblíbený resort a proto se obchod neustále mění a vyvíjí. V nejvyšší sezóně u nás můžete vybírat až z 300 párů golfové obuvi, 600 triček, 200 kalhot nebo 2000 míčků.

Sortiment obchodu je postavený na silných tradičních golfových nebo sportovních značkách. Mezi nejprodávanější patří Titleist, FootJoy, TaylorMade, UnderArmour, Ping, Mizuno, Cobra, Ecco a Alberto.

Každou sezónu pořádáme na driving rangi několik fitting dnů, určených pro hráče, kteří preferují testování holí venku. Pro ostatní je celoročně k dispozici indoor testovací centrum CityGolf v Praze. Mezi nejprodávanější golfové drivery patří značky Titleist, TaylorMade a Ping. V kategorii golfových želez dominují značky Titleist, TaylorMade a Mizuno.

Naše specializace na golfovou obuv FootJoy je doplněna i nabídkou značek Ecco a UnderArmour. V kategorii golfového oblečení jasně dominuje dvojice FootJoy a UnderArmour doplněných kvalitními kalhotami Alberto.

Zastavte se. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Michal Hož, majitel obchodů CityGolf