Hotel Golf & Spa Kunětická Hora

Hotel Golf & Spa Kunětická Hora nabízí 142 lůžek v 57 pokojích a apartmánech s vlastní koupelnou, klimatizací a wifi připojením.

Rezervace ubytování

Hotel v golf resortu

Hotel Golf & Spa Kunětická Hora nabízí 142 lůžek v 57 pokojích a apartmánech. V hotelu jsou pro hosty připraveny standardní ubytovací služby. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí a WIFI. V pokojích najdete koupelny se sprchovým koutem, pokoje SUPERIOR disponují také vanou. V nabídce najdete dva speciální pokoje DELUXE s vanou uprostřed pokoje. Na přání je možné pokoj vybavit dětskou postýlkou. Ubytování zahrnuje snídani formou bufetu.Hosté přijíždějící autem mohou u nás pohodlně zaparkovat. Resort disponuje dostatečnou parkovací plochou o kapacitě 300 míst včetně nabíječky pro elektrovozy.Hosté hotelu mohou také navštívit saunové centrum Cedrus Spa či aktivně relaxovat na tenisových kurtech, hřišti pro malou kopanou nebo in-line stezce vedoucí kolem golfového hřiště.

Dvoulůžkový pokoj King

Dvoulůžkový pokoj o velikosti 22 m2 vybavený manželskou postelí a koupelnou se sprchovým koutem.

Dvoulůžkový pokoj Twin

Dvoulůžkový pokoj o velikosti 25 m2 má 2 oddělená lůžka a koupelnu se sprchovým koutem.

Dvoulůžkový pokoj Superior

Dvoulůžkový pokoj o ploše 40 m2 s balkonem a vlastní koupelnou s vanou.

Pokoj Deluxe

Luxusně vybavený pokoj o velikosti 36 m2 s vanou umístěnou uprostřed místnosti, sprchovým koutem, velkou postelí a balkónem.

Třílůžkový pokoj

Prostorný třílůžkový pokoj o velikosti 31 m2 vybavený manželskou postelí, samostatným jednolůžkem a sprchovým koutem.

Čtyřlůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj o velikosti 31 m2 se dvěma ložnicemi a koupelnou. První ložnice je s manželskou postelí, druhá se dvěma samostatnými postelemi. Ložnice jsou odděleny dveřmi.

Apartmán

Prostorný stylový pokoj s balkónem, velkou koupelnou a se dvěma ložnicemi – jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma jednolůžky.

Ordinace hotelového lékaře

V Golf & Spa resortu Kunětická hora je Vám k dispozici chirurgická ambulance Sportklinik, která je v provozu Po-Pá od 9:00 do 20:00 hod. V případě telefonické konzultace je možné objednání i mimo pracovní dobu.Ordinaci můžete navštívit v případě akutních zdravotních problémů či preventivně. Ordinace disponuje špičkovým vybavením (mimo jiné i ultrasonografem), které pomohou odhalit příčinu bolesti či problémů, a také rehabilitačním vybavením, které následně pomáhá zdravotní problémy odstranit.Chirurgická ambulance má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Pro více informací kontaktujte MUDr. Jiřího Neumanna na tel. 604 935 240.
cs_CZCZ