Skip to main content

Byl to divoký den, ale přišli všichni.

V neděli 14.6.2020 se uskutečnil již 3.ročník Burák Cup a je vidět, že buráky a lahodné absolutně čerstvé koláčky paní Veverkové táhnou. Karel Burák Bureš prostě svůj turnaj dělá dobře, o čemž svědčí narůstající počet účastníků a věrnost i při nepříznivé předpovědi počasí. Na startu se sešlo 57 borců. Většina přijela strávit příjemnou neděli ve společnosti svých golfových přátel, ale ti nejlepší přijeli s jasným cílem – zvednout nad hlavu putovní pohár. Ve startovním poli byl i vítěz 2.ročníku Fíla Veverka ml.

V neděli se však bohužel předpověď počasí nemýlila a bouřka skutečně dorazila i pod Kuňku. Přerušení naštěstí vyšlo přesně na dobu oběda, a tak většina z hráčů více než hodinovou pauzu využila k občerstvení v naší restauraci. Soutěžní výbor neměl jednoduché rozhodování a bezpečnost je na prvním místě, avšak hned druhou hlavní snahou každého organizátora je soutěž dohrát.

Když se bouřka konečně stočila směrem ku Hradci a zůstal jen déšť, hra byla okamžitě obnovena a turnaj se skutečně podařilo dohrát. Menší štěstí měla o kousek dál probíhající 3.liga v Bohdanči. Kde pro zatopené hřiště museli druhé kolo zrušit.

O vítězi letošního ročníku se rozhodovalo až do poslední jamky a kdyby Filip Veverka proměnil putt na 18tce do birdie, tak jsme moli zažít první rozehrávku. Ale nestalo se tak a putovní pohár nad hlavu zvedl Béďa Petráň III.

Gratulujeme a již nyní se těšíme na další ročník, který bude opět druhý víkend v červnu 13.6.2021

Fotky naleznete na linku

https://www.facebook.com/pg/GCKUH/photos/?tab=album&album_id=10157449122862992

Výslekdy na linku

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=614831925

 

 

 

 

Golf & Spa Kuneticka Hora