1
1

Cedrus Restaurant

Cedrus Restaurant se skládá ze 2 částí – z vnitřní restaurace a venkovní terasy. Vnitřní část nabízí kapacitu 100 míst s příjemným posezením u krbu. Letní venkovní terasa má kapacitu 80 osob. V rámci letní terasy, která je částečně krytá, je Vám k dispozici gril a pizzeria (pizza pec). Příjemné posezení s výhledem na golfové hřiště ocení nejen golfoví hráči.

Nabídka jídel tuzemské i zahraniční kuchyně

Nabídku jídel tuzemské i zahraniční kuchyně si můžete vychutnat jak ve vnitřní části Restaurace Kunětická Hora, tak i v rámci venkovní terasy. Díky variabilitě provozu (vnitřní a venkovní část) je restaurace vhodná pro pořádání firemních akcí, banketů, svateb a dalších společenských akcí.

V restauraci klademe velký důraz na kvalitu a profesionální přístup. Při přípravě pokrmů z používáme čerstvé kvalitní suroviny a nejnovější technologie. Samozřejmostí je dodržování veškerých hygienických norem a systému HACCP.

Jídla pro zdravý životní styl

Večeře nabízí pestrý výběr salátů, čerstvé zeleniny a sezónního ovoce a samozřejmě i bezmasé pokrmy pro vegetariány.

Služby restaurace a venkovní terasy mohou využít i turisté resp. cykloturisté, kteří se prochází resp. projíždějí po asfaltové in-line stezce vedoucí kolem celého golfového areálu.

Rezervace míst v restauraci

Pro rezervace míst v Restauraci Kunětická Hora nás, prosím, kontaktujte na tel. čísle +420 464 622 233 nebo prostřednictvím e-mailu. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se do naší restaurace budete rádi vracet a využijete i našich ubytovacích služeb v Hotelu Kunětická Hora.