1
1

Hotel Kunětická Hora

Hotel Kunětická Hora nabízí 142 lůžek v 57 pokojích a apartmánech. V hotelu jsou pro hosty připraveny standardní ubytovací služby. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí a WIFI. V pokojích najdete koupelny se sprchovým koutem, pokoje SUPERIOR disponují vanou. V nabídce najdete dva speciální pokoje DELUXE s vanou uprostřed pokoje. Na přání je možné pokoj vybavit také dětskou postýlkou. Ubytování zahrnuje snídani formou bufetu.

Hosté přijíždějící autem mohou u nás pohodlně zaparkovat. Resort disponuje dostatečnou parkovací plochou o kapacitě 300 míst.

Hosté hotelu mohou také navštívit saunové centrum Cedrus Spa či aktivně relaxovat  na tenisových kurtech, hřišti pro malou kopanou nebo in-line stezce vedoucí kolem golfového hřiště.

Dvoulůžkový pokoj King

Dvoulůžkový pokoj o velikosti 22 m2 vybavený manželskou postelí a koupelnou se sprchovým koutem.

Dvoulůžkový pokoj Twin

Dvoulůžkový pokoj o velikosti 25 m2 má 2 oddělená lůžka a koupelnu se sprchovým koutem.

Dvoulůžkový pokoj SUPERIOR

40 m2 velký dvoulůžkový pokoj s koupelnou vybavenou vanou a balkonem.

Pokoje DELUXE

Luxusně vybavený pokoj o velikosti 36 m2 s vanou umístěnou uprostřed místnosti, sprchovým koutem, velkou postelí a balkónem.

Třílůžkový pokoj

Prostorný třílůžkový pokoj o velikosti 31 m2 vybavený manželskou postelí, samostatným jednolůžkem a sprchovým koutem.

Čtyřlůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj – pokoj 31 m2 s manželskou postelí, druhý pokoj oddělený dveřmi se dvěma samostatnými postelemi, koupelna.

Apartmány

Prostorný pokoj s balkónem, velkou koupelnou a se dvěma ložnicemi – jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma jednolůžky.

Ordinace Hotelového lékaře

V Golf & Spa resortu Kunětická hora je Vám k dispozici chirurgická ambulance Sportklinik, která je v provozu Po-Pá od 9:00 do 20:00hod. V případě telefonické konzultace je možné objednání i mimo pracovní dobu.

Ordinaci můžete navštívit v případě akutních zdravotních problémů či preventivně. Ordinace disponuje špičkovým vybavením (mimo jiné i ultrasonografem), které pomohou odhalit příčinu bolesti či problémů, a také rehabilitačním vybavením, které následně pomáhá zdravotní problémy odstranit.

Chirurgická ambulance má smlouvy se všemi Zdravotními pojišťovnami. Pro více informací kontaktujte MUDr. Jiřího Neumanna na tel. 604 935 240.